INFORMACE
Porota
Předseda poroty
prof. MgA. Jan Jiraský Ph.D.
JAMU Brno, vedoucí katedry klavírní interpretace
Členové poroty
doc. MgA. Eliška Novotná
Ostravská Univerzita, katedra klávesových nástrojů a ZUŠ Leoše Janáčka Havířov
Mgr. BcA. Lenka Ručková
ZUŠ Hranice, ZUŠ Odry
MgA. Martin Fišl
JAMU Brno, Konzervatoř Brno, ZUŠ V. Kaprálové Brno
MgA. Michal Zátopek
Janáčkova konzervatoř Ostrava
Tajemník poroty
Petr Pukovec
ZUŠ Příbor
🔗záložka
Seznam soutěžících
Sólová hra
0. kategorie
- Ema Čapková
- Marie Hrbková
- Milena Kałuża
- Daniel Trunečka
- Alžběta Vacková
1. kategorie
- Nikolas Domský
- Viktorie Gilligová
- Tereza Hanáčková
- Ema Kaletová
- Sandra Kloudová
- Stela Kubíková
- Jakub Madarász
- Terezie Pilová
- Alexandra Pompová
- Robert Šejnoha
- Viktorie Uhýrková
- Lukáš Wluka
- Julie Wodecká
2. kategorie
- Eva Beranová
- Jakub Böhm
- Lukáš Bouška
- Václav Buchta
- Evelína Erlebachová
- Jana Homolová
- Alžběta Kůželová
- Beata Mach
- Karolína Manová
- Emily Marková
- Magdalena Martikánová
- Natálie Mihulková
- Emílie Nedomová
- Valérie Ohlídalová
- Liv Přidalová
- Karolína Spoustová
- Nora Stiller
- Magda Škarohlídová
- Ema Vančurová
- Anna Velartová
- Klára Volná
3. kategorie
- Hana Appel
- Sara Zuzana Armendariz Franco
- Adam Dědek
- Štěpán Dědek
- Elena Drobiszová
- Anna Dušková
- Šimon Gryc
- Jakub Horák
- Mateo Huvar
- David Kamiński
- Sabina Kotyková
- Daniel Kulišťák
- Tereza Kypastová
- Tomáš Novotný
- Patrik Potěšil
- Juliana Šteklová
- Elli Švédová
4. kategorie
- Eliška Cigánková
- Veronika Dalíková
- Elen Gálová
- Marianna Gromek
- Anna Hamanová
- Lucie Hrbková
- Barbara Janowska
- Ema Karafiátová
- Isabella Nečasová
- Anna Olecká
- Anna Podstawková
- Kateřina Pospíšilová
- Radek Rendula
- Nela Santariusová
- Anna Vahalíková
- David Wluka
5. kategorie
- Izabel Běčáková
- Adam Beran
- Klára Boušková
- Nora Dunovská
- Anděla Jakubíková
- Matyáš Javorek
- Anežka Javorková
- Helena Kadidlová
- Oliver Přidal
- Ema Rylková
- Natálie Spoustová
- Magdalena Škvařilová
- Eliška Zajaczková
6. kategorie
- Tereza Audová
- Šimon Böhm
- Marek Brabec
- Agnieszka Burešová
- David Hreňo
- Ludmila Markovičová
- Štěpán Novotný
- Hedvika Siblíková
- Juraj Staško
- Amálie Vlčková
- Klára Žídková
7. kategorie
- Matěj Hrůza
- David Jurásek
- Pavel Kožnárek
- Eva Lazarová
- Amálie Nedomová
- Adéla Nguyen
- Tomáš Piluša
- Ema Podstawková
- Barbora Vaňko
8. kategorie
- Anna Böhm
- Marek Doubek
- Dominik Hošek
- Gabriela Mimrová
- Yen Nhi Nguyenová
- Jan Paloncý
- Pavel Pech
- Amálie Pelcová
- Sofie Šolcová
- Ella Apolena-Ada Wright
- Kateřina Zrzavá
9. kategorie
- Viktorie Biolková
- Michaela Cihlářová
- Tomasz Jasek
- Edita Kolátorová
- Jiří Kovář
- Zuzana Nitrová
- Tomáš Novák
- Veronika Železná
10. kategorie
- Štěpán Cigánek
- Barbora Machová
Čtyřruční hra
1. kategorie
- Ester Dobrovolná, Sára Pásková
- Sofie Kohoutková, Valérie Ohlídalová
- Jaromír Glacner, Matěj Sova
2. kategorie
- Veronika Hradilová, Alžběta Hradilová
- Ema Karafiátová, Isabella Nečasová
- Monika Kudrnová, Zuzana Matušková
- Oliver Přidal, Liv Přidalová
3. kategorie
- Šmýdová Alžběta, Zuzana Buchtová
- Adam Beran, Natálie Beranová
- Tomáš Foltýnek, Jakub Horák
- Matyáš Javorek, Anežka Javorková
- Karolína Došlíková, Justýna Pelikánová
- Tomáš Piluša, Filip Točev
- Nora Dunovská, Martina Vaygant
4. kategorie
- Jana Klanicová, Alžběta Kosíková
- Kateřina Králová, Barbora Měšťánková
- Eliška Krillová, Jan Paloncý
- Havlová Ella, Zamazalová Veronika
- Ester Šebestová, Kateřina Zrzavá
5. kategorie
- Michaela Cihlářová, Aneta Mlynářová
- Aneta Jirovská, Kateřina Kunstová
- Leona Berná, Gabriela Mimrová
- Klára Spiříková, Nela Ulbrichová
- Robert Demel, Radka Žáková
Víceruční hra
2. kategorie
- Vojtěch Jiřík, Adéla Macková, Barbora Teichmannová
🔗záložka
Harmonogram
Soutěžní přehlídka bude probíhat ve hře na klavír – sólo v
koncertním sále (refektář kláštera) v přízemí kláštera a ve čtyřruční a
víceruční hře v hudebním sále ZUŠ – 1. patro.
Čtvrtek 11. 4. 2024
7:00
– 8:00 akustická zkouška – refektář (přízemí)
8:00
ZAHÁJENÍ SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKY (refektář)
SÓLISTÉ (refektář)
8:05 – 8:20 0.
KATEGORIE (5 soutěžících)
8:20 – 9:25 1. KATEGORIE (13 soutěžících)
9:25 – 9:45 akustická
zkouška
9:45 – 11:40 2. KATEGORIE (21 soutěžících)
11:40 – 12:30 akustická zkouška, polední přestávka
12:30 – 12:45 VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ 0., 1., 2. KATEGORIE
(REFEKTÁŘ)
12:45 – 15:00 3. KATEGORIE (17 soutěžících)
15:00 – 15:30 přestávka
15:00 – 16:00 ladění
klavíru – refektář
ČTYŘRUČNÍ a VÍCERUČNÍ HRA (sál
ZUŠ 1. patro)
14:45 – 15:30 akustická zkouška (sál ZUŠ 1. patro)
15:30 – 16:20 1. KATEGORIE (3 klavírní dua)
2. KATEGORIE (4
klavírní dua + 1 šestiruční hra)
16:20 – 16:45 přestávka
SÓLISTÉ (refektář)
16:00 – 16:45 akustická zkouška (refektář)
16:45 – 17:00 VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ 3. KATEGORIE SÓLOVÉ HRY a
1., 2. KATEGORIE ČTYŘRUČNÍ a VÍCERUČNÍ HRY (REFEKTÁŘ, přízemí)
17:00 – 18:30 7. KATEGORIE (9 soutěžících)
18:30 – 18:50 akustická zkouška
18:50 – 20:30 9.
KATEGORIE (8 soutěžících)
20:50 – 21:00 VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ 7. a 9. KATEGORIE SÓLOVÉ HRY (sál ZUŠ 1. patro)
Pátek 12. 4. 2024
SÓLISTÉ (refektář)
7:00 –
7:55 akustická zkouška (refektář
přízemí)
8:00 – 10:00
4.
KATEGORIE (16 soutěžících)
10:00 – 10:25
akustická
zkouška
10:25 – 12:05
5. KATEGORIE (13 soutěžících)
12:05 – 12:45 akustická
zkouška, polední přestávka
12:45 – 13:00 VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ 4. a 5. KATEGORIE SÓLOVÉ
HRY (refektář)
13:00 – 14:30
6.
KATEGORIE (11 soutěžících)
14:30 – 14:50
akustická
zkouška
14:50 – 16:55
8.
KATEGORIE (11 soutěžících)
16:55 – 17:05
akustická zkouška
17:05 – 17:30
10. KATEGORIE (2 soutěžící)
17:30 – 17:50
přestávka
ČTYŘRUČNÍ HRA (1. patro)
16:20 – 17:50
akustická
zkouška (sál ZUŠ 1. patro)
17:50 –
18:50 3. KATEGORIE (7 klavírních
duí)
18:50 –
19:05 akustická zkouška, porada poroty
19:05 – 20:45
4.,
5. KATEGORIE (5 + 5 klavírních duí)
20:45 – 21:00 přestávka
21:00 – 21:15 VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ 6.,8., 10. KATEGORIE
v sólové hře
a 3., 4., 5. KATEGORIE ve čtyřruční hře (sál ZUŠ 1. patro) a pedagogických
ocenění
21:15 ZÁVĚR
7. ROČNÍKU SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKY PIANOFORTE PER TUTTI ANEB KLAVÍR PRO VŠECHNY
🔗záložka
Výsledky
Výsledky 7. ročníku přehlídky Pianoforte per tutti aneb klavír pro všechny
Výsledky 6. ročníku přehlídky Pianoforte per tutti aneb klavír pro všechny
Výsledky 5. ročníku přehlídky Pianoforte per tutti aneb klavír pro všechny
Výsledky 4. ročníku přehlídky Pianoforte per tutti aneb klavír pro všechny
Výsledky 3. ročníku přehlídky Pianoforte per tutti aneb klavír pro všechny
Výsledky 2. ročníku přehlídky Pianoforte per tutti aneb klavír pro všechny
Výsledky 1. ročníku přehlídky Pianoforte per tutti aneb klavír pro všechny
🔗záložka